Nisan – Seminerler

3 Salı 14:00 – 18:00 – Çocuk Edebiyatı – Ekin Köker
3 Salı 11:00 – 15:00 – Arketip 3 – Silvia Arsebük
4 Çarşamba 11:00 – 15:00 – Anı Yazıları – Nil Çokyaşa
4 Çarşamba 14:00 – 18:00 – Yazdık Bitti Peki şimdi – Zümrüt Bıyıklıoğlu
6 Cuma 14:00 – 18:00– Aşk Yazıları – Yudum Güları
7 Cumartesi 11:00 – 14:00 – Zihin Haritaları Zaman Yönetimi Sunum Teknikleri – Arzu Savaş
8 Pazar 11:00 – 15:00 – Hikaye’nin Her şeyi – Akın Tek
10 Salı 14:00 – 18:00 – Kahraman’ın Yolculuğu Yazarlar için – Yeşim Cimcoz
10 Salı 11:00 – 15:00 – Bilim Kurgu – Zümrüt Bıyıklıoğlu
11 Çarşamba 14:00 – 18:00 – Yazmak ve Yayınlanmak – Füsun Çetinel
11 Çarşamba 11:00 – 15:00 – Anılardan Kurguya – Nilgün Şimşek
13 Cuma 14:00 – 18:00 – Duyguları Yazmak – Gizem Karaboğa
14 Cumartesi 11:00 – 14:00  Zihin Haritaları Yaratıcı Yazarlık Teknikleri – Arzu Savaş
15 Pazar 11:00 – 15:00 – Hikaye’nin Her şeyi – Akın Tek
16 Pazartesi 10:00 – 13:00 – Akıllı Telefonla Kaliteli Videolar Çekmek – Irmak Sueri
17 Salı 14:00 – 18:00 – Marguerite Duras – Füsun Çetinel
17 Salı 11:00 – 15:00 – Hayatın Pusulası: Mandala – Silvia Arsebük
18 Çarşamba 11:00 – 14:00 – Zihin Haritaları Yaratıcı Yazarlık Teknikleri – Arzu Savaş
18 Çarşamba 14:00 – 18:00 – Film ve Yazı – Berna Kuleli
20 Cuma 14:00 – 18:00– Postmodern Bakışla İhsan Oktay Anar Romanları – Akın Tek
22 Pazar 11:00 – 15:00 – Yaratıcılığın Psikolojisi – Melike Sabak
24 Salı 11:00 – 15:00 – Sandık Yazıları – Şebnem Aybar
25 Çarşamba 11:00 – 15:00 – Seyahat Yazarlığı – Beliz Kudat
27 Cuma 14:00 – 18:00 – Yazarak Hafifleyin – Yeşim Cimcoz
29 Pazar 11:00 – 15:00 – Hikaye’nin Her şeyi – Akın Tek
30 Pazartesi 19:00 – 22:00 – Akıllı Telefonla Kaliteli Videolar Çekmek – Irmak Sueri

Nisan – Atölyeler

2 Pazartesi 19:00 – 21:00 – İZMİR Yazıya Giriş 1 – Melikşah Selanik
5 Perşembe 14:00 – 16:00 – Öykü Uygulama – Füsun Çetinel
6 Cuma 11:00 – 14:00 – Roman Atölyesi – Şebnem Aybar
7 Cumartesi 13:00 – 15:00 – BODRUM Yazıya Giriş 1 – Melikşah Selanik
8 Pazar 11:00 – 14:00– Yazıya Giriş 1 – Nil Tolga Çokyaşa
8 Pazar 11:00 – 14:00– Roman Atölyesi – Şebnem Aybar
14 Cumartesi 14:00 – 16:00– Yazıya Giriş 1 – Ekin Köker
16 Pazartesi 14:00 – 16:00– Yazıya Giriş 1 – Yeşim Cimcoz
17 Salı 19:30 – 21:30 – Yazıya Giriş 1 – Ekin Köker
17 Salı 11:00 – 13:00 – BODRUM Roman Atölyesi – Şebnem Aybar
18 Çarşamba 11:00 – 13:00 – Yazıya Giriş 1 – Duygu Karataş Cantekinler
19 Perşembe 11:00 – 13:00 – Öykü Atölyesi – Füsun Çetinel

________________________________________

Mayıs – Seminerler

1 Salı 14:00 – 18:00 – Çocuk Edebiyatı – Ekin Köker
2 Çarşamba 11:00 – 15:00 – Anı Yazıları – Nil Çokyaşa
2 Çarşamba 14:00 – 18:00 – Yazdık Bitti Peki Şimdi – Zümrüt Bıyıklıoğlu
4 Cuma 14:00 – 18:00 – Aşk Yazıları – Yudum Güları
5 Cumartesi 11:00 – 14:00 – Zihin Haritaları Zaman Yönetimi Sunum Teknikleri – Arzu Savaş
6 Pazar 11:00 – 15:00 – Hikaye’nin Her şeyi – Akın Tek
8 Salı 14:00 – 18:00 – Kahraman’ın Yolculuğu Yazarlar için – Yeşim Cimcoz
8 Salı 11:00 – 15:00 – Bilim Kurgu – Zümrüt Bıyıklıoğlu
9 Çarşamba 11:00 – 15:00 – Anılardan Kurguya – Nilgün Şimşek
11 Cuma 14:00 – 18:00 – Duyguları Yazmak – Gizem Karaboğa
12 Cumartesi 11:00 – 14:00 – Zihin Haritaları Yaratıcı Yazarlık Teknikleri – Arzu Savaş
13 Pazar 11:00 – 15:00 – Hikaye’nin Her şeyi – Akın Tek
15 Salı 14:00 – 18:00 – Albert Camus – Füsun Çetinel
15 Salı 11:00 – 15:00 – Arketip 4 – Rehan Yarmaoğlu
16 Çarşamba 11:00 – 14:00 – Zihin Haritaları Yaratıcı Yazarlık Teknikleri – Arzu Savaş
16 Çarşamba 14:00 – 18:00 – Film ve Yazı – Berna Kuleli
18 Cuma 14:00 – 18:00 – Postmodern Bakışla İhsan Oktay Anar Romanları – Akın Tek
20 Pazar 11:00 – 15:00 – Yaratıcılığın Psikolojisi – Melike Sabak
22 Salı 11:00 – 15:00 – Sandık Yazıları – Şebnem Aybar
22 Salı 14:00 – 18:00 – Yazmak ve Yayınlanmak – Füsun Çetinel
23 Çarşamba 11:00 – 15:00 – Seyahat Yazarlığı – Beliz Kudat
25 Cuma 14:00 – 18:00 – Yazarak Hafifleyin – Yeşim Cimcoz

Mayıs – Atölyeler

7 Pazartesi 11:00 – 13:00 – Video Çekim Atölyesi – Irmak Sueri Cora ve Burak Cora
7 Pazartesi 19:30 – 21:30 – Video Çekim Atölyesi – Irmak Sueri Cora ve Burak Cora
7 Pazartesi 14:00 – 16:00 – Vedik Astroloji Atölyesi – Elif Erman
17 Perşembe 11:00 – 13:00– Yazıya Giriş 1 – Nil Çokyaşa

Kamp

24 – 25 – 26 – 27 Mayıs
Füsun Çetinel ile Öykü Kampı – Gölcük Değirmenbaşı Otel

________________________________________

Haziran – Seminerler

4 Pazartesi 10:00 – 13:00 – Akıllı Telefonla Kaliteli Videolar Çekmek – Irmak Sueri
5 Salı 14:00 – 18:00 – Çocuk Edebiyatı – Ekin Köker
5 Salı 11:00 – 15:00 – Bilim Kurgu – Zümrüt Bıyıklıoğlu
6 Çarşamba 11:00 – 15:00 – Anı Yazıları – Nil Çokyaşa
6 Çarşamba 14:00 – 18:00  – Yazdık Bitti Peki Şimdi – Zümrüt
8 Cuma 14:00 – 18:00 – Aşk Yazıları – Yudum Güları
BAYRAM
19 Salı 14:00 – 18:00 – James Joyce – Füsun Çetinel
19 Salı 11:00 – 15:00 – Mandala Atölyesi – Silvia Arsebük
20 Çarşamba 11:00 – 14:00 – Zihin Haritaları Yaratıcı Yazarlık Teknikleri – Arzu Savaş
20 Çarşamba 14:00 – 18:00 – Film ve Yazı – Berna Kuleli
22 Cuma 14:00 – 18:00 – Postmodern Bakışla İhsan Oktay Anar Romanları – Akın Tek
24 Pazar 11:00 – 15:00 – Yaratıcılığın Psikolojisi – Melike Sabak
26 Salı 11:00 – 15:00 – Sandık Yazıları – Şebnem Aybar
27 Çarşamba 11:00 – 15:00 – Seyahat Yazarlığı – Beliz Kudat
29 Cuma 14:00 – 18:00 – Yazarak Hafifleyin – Yeşim Cimcoz

Haziran – Atölyeler

18 Pazartesi 11:00 – 13:00 – Video Çekim Atölyesi – Irmak Sueri Cora ve Burak
18 Pazartesi 19:30 – 21:30 – Video Çekim Atölyesi – Irmak Sueri Cora ve Burak Cora